Fonds
1815
         
 
 

De Districtscommissies

De Districtscommissies en de geografische indeling van de Districten

District Gebied
Noord
Noord-West
Oost
West
Zuid
Zuid-Oost
  Groningen, Friesland, Drenthe
Noord-Holland, Flevoland
Gelderland, Overijssel
Zuid-Holland, Utrecht
Zeeland, Noord-Brabant
Limburg


Het netwerk van Districtscommissies is voor Fonds 1815 van groot belang. Zij vormt de schakel tussen het bestuur en de militaire instanties, waaronder het Diensten Centrum Bedrijfsmaatschappelijk Werk (DCBMW) van Defensie. Een van de belangrijkste taken van Fonds 1815 is al gedurende twee eeuwen het achterhalen van (oud)-militairen die in financiële problemen zijn geraakt en daarmee voor hulpverlening in aanmerking komen. Daarbij is het verenigingsleven van oud-militairen en veteranenorganisaties een belangrijke bron voor het verkrijgen van informatie.

Veteranen bezoeken jaarlijks verschillende bijeenkomsten, waarbij Fonds 1815 aanwezig is, om te onderzoeken wat er ook onder de veteranen leeft. Zo wordt tevens de bekendheid van Fonds 1815 bij deze doelgroep vergroot.


NAMEN EN ADRESSEN DISTRICTSCOMMISSIES IN DE REGIO'S
Voor informatie over steunaanvragen kan contact worden opgenomen met de districtscommissies:

Regio Noord  
mr. S.H. Steendam (voorzitter)
De Weidenweg 40
7961 LP Ruinerwold
shsteendam@gmail.com
prof. dr. J.L.N. Roodenburg
Hanzeplein 1
9713 GZ Groningen
tel: 050 - 36 11 136
j.l.n.roodenburg@umcg.nl
mr A.R. de Vries
Jasker 1
8465 RG Oudehaske
tel: 051 - 36 77 927
a.r.devries@home.nl
 
   
Regio Noord-West
mr. J.W.O. Croockewit (voorzitter)
J.J. Viottastraat 27
1071 JP Amsterdam
tel: 020 - 67 63 781
law@croockewit.nl
ing. W.A. Vervenne
Smientlaan 20
1343 AS Almere
tel: 036 - 53 84 838
wvervenne@outlook.com
mr. F.A. Daarnhouwer
Meentweg 13, 1
1411 GR Naarden
tel: 035 - 69 44 145
fadaarnhouwer@gmail.com

ing. B.P. Schaap
Regioplein 149
1741 JC Schagen
tel: 0224 - 216 064
b-p-schaap-administratie@ziggo.nl

L.L. Blok
Kruiszwin 2113
1788 LN Julianadorp
tel: 0223 - 661 276
ll.blok@quicknet.nl
 
   
Regio Oost
drs. T.J. Bouwers (voorzitter)
Willebrordstraat 9
7121 OR Aalten
tel: 0543 - 471 761
tjbouwers@kpnmail.nl
ing. G. Euverman
Steggingmarke 6
8016 MG Zwolle
euvermang@gmail.com
B.S. Schutte
Wierdensestraat 4-29
7607 GH Almelo
tel: 0546 - 567 840
bernhard.schutte@planet.nl

G.F. baron van Till
Bergweg 18
3911 VB Rhenen
tel: 0317 - 618 370
g.van.till40@ziggo.nl

J.J. Kapteijn
Hoofdstraat 13-B
6994 AB De Steeg
j.kapteijn@planet.nl
 
   
Regio West
D.M. Brongers (voorzitter)
Klarinetstraat 123
6922 JX Duiven
ducobrongers@gmail.com
E.P. Vonk
Pascalstraat 9
3817 JH Amersfoort
epvonk@xs4all.nl
R.H.F. Hulst
Oude Delft 253
2611 HE Delft
florisenphilippe11@kpnplanet.nl

 

   
Regio Zuid
H. de Iongh (voorzitter)
Smidspad 1
4351 RB Veere
hajo@deiongh.nl
jhr. J.H.A.D. de Jonge
Oude Vlijmenseweg 259
5223 GM ’s-Hertogenbosch
06 - 395 026 47
jhad.de.jonge@hotmail.nl
   
Regio Zuid-Oost  
R. Theunissen
Spoorplein 34
6411 NZ Heerlen
teln: 06 - 537 109 07
rudolf.theunissen@jfcbs.nato.int